Rytuał Oczyszczający

Koszt: 500

Rytuały Oczyszczające koszt 500zł / Egzorcyzmy od 500zł

Ochronne i przyciągające rytuały, odprawione przez maga posiadającego odpowiednie umiejętności, wiedzę i praktykę, są bardzo skutecznym środkiem zabezpieczającym i usuwającym niechciane blokady i energie. Przeprowadzam również egzorcyzmowanie osób domów i miejsc.

Rytuał oczyszczający
Rytuały oczyszczające stosujemy wtedy, kiedy masz wrażenie, że Twoje środowisko, Twój dom nie jest miejscem Ci przyjaznym. Na pewno w momencie, kiedy wprowadzasz się do nowego miejsca – szczególnie wtedy, kiedy jest to dom/mieszkanie z „drugiej ręki", ponieważ przejmujesz równocześnie energię jego poprzednich mieszkańców, z ich kłopotami i porażkami. Naturalnie możesz go przeprowadzić również wtedy, kiedy jakiś czas już mieszkasz w tym domu – lepiej późno niż wcale. Z pewnością odczujesz dużą zmianę. Kiedy jeszcze ? Wychodząc od niezbyt lubianej osoby, o której wiesz, że życzy Ci nie najlepiej. Po każdej większej kłótni między domownikami. Po poważnej chorobie oraz KONIECZNIE po śmierci jednego z domowników. Oczyszczenie energetyczne to dla naszego mieszkania lub naszej aury coś takiego, jak dla nas codzienny prysznic. Po nim też czujemy się lepiej.

Co daje rytuał pełnię sił radość i motywację do działania spokojne noce oraz czysty i zdrowy umysł oraz dom.
Jako Potężny mag stosuję najpotężniejszą formę ochrony która chroni nawet przed czarną magią wroga. Znam i stosuję egzorcyzmy ognia oraz aramejskie.