Rytuał Finansowy

Koszt: 500

Rytuał Zawodowy

Ten rytuał finansowy jest przeznaczony dla osób, które chcą uzdrowić swoje życie zawodowe po to aby znaleźć lepszą prace pod kątem zarobków i satysfakcji zawodowej. Dodatkowo sprawdza się również w przypadku chęci poprawy działania i zyskowności własnej firmy.

Rytuały prowadzę dla osób fizycznych które chcą poprawić swój Byt jak i dla firm chcących pozyskać klientów. Mam wiele sukcesów w tej dziedzinie w zależności od zamierzonego efektu i celu cena jest dostosowywana indywidualnie.

Rytuał finansowy sprawi że los wreszcie poda ci rękę a twoja karta się obróci. Ułóż swe życie na nowo! 🙂

Rytuał finansowy generuje i uwalnia potężną ilość energii, która dokonuje pozytywnych zmian na poziomie finansowym oraz zawodowym w Twoim życiu. Zaczynają pojawiać się sprzyjające, korzystne okoliczności, które przyciągają do Ciebie pieniądze z różnych źródeł. Jednocześnie zablokowane zostają niekorzystne sytuacje, które sprawiają, że pieniądze od Ciebie uciekają (zadłużenia, nietrafione inwestycje itp.). Sesja rytualna trwa 5 dni. Moc uwolniona podczas rytuału stale wzrasta, stwarzając korzystne sytuacje, dzięki którym Twoja kondycja finansowa ulega znacznej poprawie i uzdrowieniu.

Rytuał Finansowy jest wskazany, gdy:
1 – Zamierzasz dostać podwyżkę lub starasz się o znalezienie lepiej płatnej pracy
2 – Wpadłeś w długi i nie widzisz możliwości wyjścia z nich
3 – Chcesz aby napłynęła do Ciebie większa kwota pieniędzy
4 – Twoja sytuacja finansowa nie pozwala w pełni cieszyć się życiem i nie stać Cię na zakup upragnionych rzeczy czy usług
5 – Kiedy chcesz polepszyć swoją sytuację materialną