O mnie

Bartłomiej Płowy

 

Obserwuj mnie na: 

 
Rytualista

Bartłomiej Płowy

Nazywam się Bartłomiej, jestem rytualistą, ale również magiem oraz wyższym kapłanem satanistycznym. Magią i okultyzmem zajmuję się od 10 lat. Mam bogate doświadczenie w spętaniach, odcięciach, czarnych weselach, rytuałach finansowych i miłosnych. Egzorcyzmuję domy, firmy, ludzi oraz oczyszczam ze wszelkich złych energii. To nie tylko moja praca, ale także pasja! Uwielbiam wędrować po świecie astralnym, naprawiłem wiele związków, pomagałem i nadal pomagam ludziom w sytuacjach beznadziejnych – każdy klient jest dla mnie ważny i dla każdego pracuję, jakbym robił to dla siebie. Pracuję z klientem na kamerze, lub jeśli klient chce, rytuał odbywa się na żywo. Każdego klienta przygotowuję sesjami przygotowawczymi. Podchodzę do każdej sprawy indywidualnie i z pełnym zapałem.

Jako rytualista, potrafię posługiwać się wieloma odłamami magii, między innymi magią setiańską, drakońską, satanistyczną, voodoo, hermetyczną i kabalistyczną. Pracuję zarówno z demonami, jak i bóstwami pradawnego Sumeru i Asyrii oraz bóstwami indyjskimi i aniołami. Moja wszechstronność pochodzi z pragnienia poznania każdego bytu, który istnieje i z łatwością nawiązuję z nimi przyjaźnie. Pracuję z duszami żywych i zmarłych. Nieobca mi również magia rosyjska i magia cmentarna. Jestem bratem pięciorga rodzeństwa, mam kochającą i wspierającą mnie narzeczoną. Oboje kochamy magię i okultyzm oraz pradawne wierzenia. Myślę, że moim sukcesem jest to, że potrafię zrozumieć drugiego człowieka, nie oceniam ani nie osądzam nikogo. Moim celem jest ci pomóc oraz zmienić twoje życie tak, jak zmieniłem swoje życie i życie setek innych osób. Gdy trzeba, działam energią miłości, a kiedy indziej energią nienawiści i strasznej potęgi demonów, w zależności od sprawy.

Zanim powierzysz swoje pieniądze komuś, kto tylko chce cię naciągnąć na pieniądze, zgłoś się do mnie – u mnie przy wszystkim będziesz obecny i we wszystkim będziesz uczestniczył. Boisz się konsekwencji? Bez obaw, nakładam na ciebie i twoich bliskich ochronę – nic wam nie grozi. Tylko u mnie zostaniesz profesjonalnie i fachowo obsłużony/a. Możesz mi powierzyć swoje tajemnice i problemy, wspólnie na pewno je rozwiążemy. Jeszcze raz cieplutko pozdrawiam. Zadzwoń, dopytaj o szczegóły – razem na pewno coś wymyślimy.

Współpraca

Współpracuję z:

https://rytualistabartek.pl/wp-content/uploads/2023/11/slawek-2.jpg

Sławek

Wyrocznia

https://rytualistabartek.pl/wp-content/uploads/2023/11/tarocistka.jpg

Kasia

Tarocistka

https://rytualistabartek.pl/wp-content/uploads/2024/01/jasnowidzuzdrowicielka.png

Małgorzata

Jasnowidz Uzdrowicielka