Czarne Wesele

Koszt: 1500

Rytuał czarnego wesela jest prowadzony przeze mnie jako wyższego kapłana. I składa się z 3 rytuałów jest to rytuał 1 z laleczką vodoo następnie rytuał zaślubin kapłanki z kapłanem i zaślubin kapłana z kapłanką.
Czarne wesele wiąże na zawsze I na wieczność i oprócz rytuału krwi to najpotężniejszy rytuał do przypadków beznadziejnych. Rytuał czarnego wesela zalecam zwłaszcza osobom które spędziły wiele lat z kimś w związku i związek się rozpadł.

W 2 części wzywam demona który mnie opętuje i udziela wam ślubu.

Szczegóły rytuału:
Rytuał Czarnego Wesela jest najsilniejszym Rytuałem. Jest dedykowany osobom, u których związek rozpadł się nawet dłuższy czas temu, a uczucie jednej ze stron wygasło. Tak, jak legendarny Feniks, który odradzał się z popiołów, tak związek, który już dawno przestał istnieć, może dzięki tym działaniom odrodzić się na nowo. Jego zadaniem jest rozpalić u Twojego wybranka/wybranki na nowo miłość, namiętność i satysfakcjonującą stronę erotyczną. Działa przez całe życie, przy jakichkolwiek późniejszych problemach w związku, ma za zadanie odbudowywać uczucie. Jest stosowany w przypadkach zupełnie beznadziejnych, może pomóc nawet po długim czasie od rozstania. Jest tak silny, że jego zdjęcie jest bardzo trudne, dlatego też osoba zamawiająca musi mieć absolutną pewność co do swojego wyboru.
Tak, jak każdy człowiek jest inny, tak jego historia również, dlatego podchodzę do każdej osoby indywidualnie, ale zawsze z wielką empatią i zaangażowaniem. Jeśli zdecydujesz się, odzyskasz ukochaną ukochanego w ciągu 2 miesięcy maksymalnie. Twoja naprawdę mała praca to ogromny wkład w Rytuał i ma ogromne jak i niezbędne znaczenie w jego powodzenie, ponieważ zgodnie ze sztuką Magii musisz się z nim połączyć i wyzwolić swoją energię. Wtedy i tylko wtedy powodzenie Rytuału ma największe szanse na powodzenie! To przecież Ty jesteś tą osobą, która jest najbardziej zaangażowana uczuciowo i mentalnie. Twoja praca polega na wykonaniu sesji przygotowawczych i wzięciu udziału w rytuałach zaślubin. A dla mnie Twoje szczęście jest zwieńczeniem mojego ogromu pracy dla Ciebie jak i energii, którą wkładam, co czasem prowadzi do dużego wyczerpania fizycznego. Dlatego też tym wyróżniam się wśród innych rytualistów, którzy pomijają Cię w swoich pracach, a uwierz, że to właśnie Twoja energia jest tu na końcu najważniejsza. Otrzymujesz ode mnie wszelkie instrukcje, nie jest to nic skomplikowanego, przeprowadzę Cię przez całą Twoją część.